Charis hallgató

Az iskola teljesen megváltoztatta az Istennel való kapcsolatomat, szorosabb és személyesebb lett. Jobban látom és értem, hogy mi az Ő akarata az életemben. Azt is megváltoztatta bennem, hogy magamat hová kell elhelyeznem Isten kegyelmében, mi az, amit az életem felől tervezett. Most már azt is tudom és érzem is, hogy milyen Istennel közösségben lenni.