Az iskolának köszönhetően egyre jobban érezhetővé válik a mindennapi életemben is, hogy -milyen Isten gyermekének lenni. Rá hagyatkozni, Benne bízni, Neki engedelmeskedni, megtapasztalni, hogy Ő fogja a kezemet és vezet, átérezni az Ő hatalmas szeretetét, átélni, amikor gondoskodik rólam, megtapasztalni, mikor rajtam keresztül kiárad Isten ereje jelek, gyógyulások, szabadulások által.
